Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kosarzyn

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Krosno Odrzańskie(Kosarzyn + 23 km)

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko w Naszym Biurze - taka oferta! dostępne od zaraz! Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na III piętrze w niskim bloku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Strzegów

Strzegów(Kosarzyn + 13 km)

255 000 zł106 m² 2 405,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy państwu do sprzedaży budynek usługowy położony W miejscowości strzegów W gminie gubin. Budynek parterowy wybudowany w latach 70- tych na potrzeby mleczarni, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Pocztowa

Krosno Odrzańskie(Kosarzyn + 23 km)

24,80 zł/m²255,50 m² 6 336 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Pocztowa 14, krosno Odrzańskie Powierzchnia najmu: 255,50 m Liczba pomieszczeń: 11 Grunt: dz. ewid. nr 185 o pow. 1 561 m Cena: 24,80 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Bronków

Bronków(Kosarzyn + 20 km)

1 400 000 zł7 900 m² 177,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z domkami letniskowymi W bronkowie nad jeziorem! Propozycja dla inwestora - działka o pow. 7900 m2 - warunki zabudowy na 8 domków - 60 m od jeziora! Malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dworcowa

Krosno Odrzańskie(Kosarzyn + 23 km)

5 100 zł2 550 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu utwardzony plac z dostępem do torów od pkp plk, o powierzchni 2550 m mieszczący się na działce nr 302/2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie(Kosarzyn + 23 km)

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą w klimatycznej kamienicy - Krosno Odrzańskie, 75 m lub Zamiana na mniejsze! Jeśli marzysz o miejscu z charakterem, gdzie historia spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie(Kosarzyn + 23 km)

1 200 000 zł1 479 m² 811,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 720 m²

Pośredniczymy w sprzedaży obiektu składającego się z hali produkcyjnej, magazynu, wiat, pomieszczeń socjalnych o łącznej powierzchni użytkowej 1479m2. Obiekt położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Koziczyn

Koziczyn(Kosarzyn + 20 km)

1 530 000 zł800 m² 1 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Biuro City Invest Nieruchomości ma do zaoferowania atrakcyjną nieruchomość położoną w okolicach miejscowości Cybinka około 8km od Granicy -słubice. Nieruchomość składa się z gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Połęcko

Połęcko(Kosarzyn + 9 km)

329 000 zł90 m² 3 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Biuro Zachód Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż dom poniemiecki wraz z zabudowaniami gospodarczymi usytuowany w miejscowości połęcko gmina maszewo. Dom o powierzchni około 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kamień

Kamień(Kosarzyn + 25 km)

1 237 500 zł16 500 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt dla Inwestora Do sprzedaży grunt inwestycyjny położony na granicy Krosna Odrzańskiego i miejsowości Kamień. (1 km od Centrum Krosna Odrzańskiego) z przenaczeniem na budowę zespołu 12.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Kosarzyn

Kosarzyn,lubuskie

140 000 zł150 m² 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:573 m²

Domek letniskowy na terenie ośrodka wypoczynkowego w Kosarzynie. ~Na działce o powierzchni 573 m kw usytuowano domek letniskowy składający się z 5 pokoi, toalety, łazienki, korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kosarzyn

Kosarzyn,lubuskie

190 000 zł100 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom do remontu, piękna okolica. Cena do negocjacji.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij